Pobierz raport HBRP
DNA sprzedaży

Jak stworzyć wygrywający zespół handlowców?

Jak zwiększyć zaangażowanie i efektywność zespołu sprzedażowego? Jak odkryć prawdziwe gwiazdy sprzedaży i zadbać o ich lojalność wobec firmy? Jak zwiększyć zyski bez zatrudniania dodatkowych pracowników? Jak zaskarbić sobie zaufanie klientów i sprawić, by wiązali się z firmą na długo mimo rosnącej konkurencji?

Gdy stare metody przestają działać, musisz sięgnąć po nowe narzędzia! Dostarczają ich odkrycia z zakresu neuronauk i genetyki. Czas, byś i Ty poznał przełomowe wnioski z licznych badań, które rzucają nowe światło na wiele utartych metod działania!

Sięgnij po wyselekcjonowaną wiedzę o najnowszych odkryciach neuronauk, które zmieniają zasady sprzedaży. Pobierz raport „Harvard Business Review Polska”, z którego dowiesz się m.in.:

  • jak transformacja cyfrowa zmienia realia biznesowe i jaki to ma wpływ na sposób zarządzania sprzedażą, handlowcami oraz relacjami z klientami?
  • jakie dwie pozornie przeciwstawne cechy wyróżniają najlepszych handlowców i jak zweryfikować pod ich kątem kandydata?
  • dlaczego określenie przez menedżera stylu pracy handlowców ma kluczowy wpływ na efektywność całego zespołu?
  • w jaki sposób diagnozować style pracy poszczególnych członków zespołu i dopasowywać do nich rodzaje zadań i formy motywacji?
  • jak prowadzić rozmowy sprzedażowe, by przyspieszać decyzje zakupowe klientów, zwiększać ich zaufanie i przywiązanie do marki?

Przeczytaj 5 wybranych przez redakcję „Harvard Business Review Polska” artykułów ze wskazówkami. Wykorzystaj je w swojej firmie, by zwiększyć efektywność i skuteczność sprzedaży!

Bonus!W raporcie znajdziesz także 7 linków do artykułów HBRP.pl o wykorzystywaniu neuronauk w zarządzaniu.

DNA sprzedaży: Jak stworzyć wygrywający zespół handlowców?

Pobranie raportu